Zmiana trenera dla grupy okręgowej i terenowej

Zmiana trenera dla grupy okręgowej i terenowej

Dotychczasowy trener rocznika 2005 Arkadiusz Pawlak ze względu na obowiązki szkolne i prace na drugą zmianę nie będzie mógł prowadzić treningów w nadchodzącym sezonie. Na pewno jest to nieoczekiwana zmiana jednak nie można było jej przewidzieć wcześniej. Trener Pawlak będzie jednak pomagał w prowadzenie drużyn w meczach ligowych kiedy wydarzy się sytuacja, że mecze w  okręgowej i terenowej pokrywają się ze sobą zwłaszcza na wyjazdach. 

Od 4 września grupę okręgową i terenową młodzika rocznika 2005/06 będą prowadzić trener Artur Nahajło i Vasyl Kaiuk i od 4 września wszystkie informację będą zamieszczane na stronie  http://parasol2006.futbolowo.pl/index.php

Harmonogram treningów jak i podział na grupy widnieje w zakładce podział na grupy

Przez najbliższy miesiąc wszystkie bieżące sprawy dalej będzie prowadził trener Pawlak( składki, zgłoszenia zawodników, zamawianie sprzętu) natomiast później przejmą je trenerzy prowadzący. 

Zawodnicy przypisani do poszczególnych grup szkoleniowych, będą rozgrywali swoje mecze w swoich ligach,jak również w ligach niższych (np zawodnik z kadry ligi dolnośląskiej może być przesunięty na mecz ligi okręgowej , a zawodnik kadry ligi okręgowej do grania w klasie terenowej).

Kadry na mecze ligowe będą 14-15 osobowe, ze względu na tu, żeby zawodnicy grali w meczu jak najwięcej, a duża liczba zawodników w kadrze meczowej będzie to uniemożliwiać. Trenerzy będą podawać kadry na mecze dla poszczególnych zespołów na stronie internetowej minimum dzień przed meczem, na stronie będą aktualne tabele poszczególnych grup rozgrywkowych. Trenerzy będą kierowali się przy ustalaniu składów na mecze :frekwencją i zaangażowaniem na treningach oraz formą sportową . Zawodnicy na meczu muszą posiadać aktualne badania lekarskie i legitymację szkolną.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości